O Scuba Training

Scuba Training Jacek Lubowiecki działa w Polsce od 2000 roku. Jest generalnym przedstawicielem na Polskę uznanych na świecie marek:   DIVE RITE oraz  SHEARWATER.

Od czerwca 2017 Scuba Training prowadzi również biuro IANTD CE w Polsce.

Firma zajmuje się szkoleniem płetwonurków od stopnia podstawowego do najbardziej zaawansowanych stopni technicznych. Od 2006 w Scuba Training prowadzi kursy nurkowania na mieszaninach oddechowych zawierających hel.

W działaniach i szkoleniach opieramy się o standardy IANTD – Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych, której główna kwatera znajduje się w USA na Florydzie. Federacja IANTD jest pionerem prowadzenia kursów na mieszaninach w szczególności na nitroksie dla nurków sportowych.

Scuba Training prowadzi  następujące programy szkoleniowe IANTD: – Nitrox, – Advanced Nitrox, – Technical (program głębokiego nurkowania na powietrzu), –  Normoxic Trimix (nurkowania na mieszankach do głębokości 60m), – Full Trimix (nurkowanie na mieszankach do 80m), – Public Safety ( nurkowanie w celu zabezpieczenia niebezpiecznych przedmiotów pod woda oraz sposobu ich wydobycia),

– Nurkowanie na obiegach zamkniętych,

Pierwsza pomoc medyczna: – Basic live support, – Oxygen Provider, – Advanced Oxygen Provider, –  Defibrylator.

IANTD CE plachta 2500×800 PL

 


Komentarze są zamknięte.